Przeniesienie

Nie wiem, czy to dobra decyzja, ale przeniosłam bloga na inną platformę i zmieniłam adres. Trochę żal mi tej prostej nazwy bloga – rozliczanka, a nie mogłam jej użyć do nowego, bo podobno taki adres już istnieje. Dlatego teraz rozliczankę znajdziecie tutaj – www.rozliczanka-noworoczna.blogspot.com

Główną przyczyną założenia nowego bloga jest to, że na blog.pl nie mogłam swobodnie zmieniać szaty graficznej. Niby to błahostka, ale mnie to wkurzało, a blog mi się nie podobał.
Mam nadzieję, że i Wam bardziej spodoba się nowy blog.
Dodam (za niedługo) na nim odnośnik do rozliczanek z danego miesiąca, żeby ewentualni zainteresowani mogli łatwo poszukać poprzednie posty.

Dlatego zapraszam Was do odwiedzeni nowego bloga i wyrażenia opinii, co myślicie o zmianie. :) Ja jestem bardzo z niej zadowolona, ponieważ przyjemniej mi zarządza się na tamtej platformie. Z czasem będę udoskonalała bloga, bo obecnie nie jest możliwe, żebym od razu wprowadziła wszystko to, co zamierzam. Najzwyczajniej na świecie brakuje mi czasu… Teraz też znalazłam tylko chwilę, żeby powiadomić Was o przeniesieniu. :)
Dlatego zostawiam Was z nowym postem na nowym blogu. :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.